Centrum Profesjonalnych Usług Radiestezyjnych GEOTRONIK

Paweł Portalewski

Jak uchronić się przed oszustami?

Jak uchronić się przed oszustami?


Z historii wiemy że od wieków istnieli ludzie posiadający umiejętność znajdowania ujęć wody – czyli byli w stanie wskazać miejsce na studnię .To był początek obecnie szerzej rozumianej radiestezji a w dalszym ciągu umiejętność ta jest podstawą nauki i rozwoju radiestezji. Jest odpowiednikiem porównywalnym ze znajomością pierwszych liter alfabetu w piśmiennictwie. Są „radiesteci”, którzy biorą każdą pracę (np. badanie mieszkań,domów czy działek pod zabudowę) ale nie podejmą się podstawowej pracy radiestety jaką jest wyznaczenie miejsca na studnię.
Dlaczego?Otóż tę czynność można bardzo szybko zweryfikować dokonując odwiertu. Drogiego. Natomiast po „badaniu” mieszkań,domów czy działek zwykle upłynie mniej lub bardziej odległy czas,po którym niewielu już zareklamuje czy podważy „ekspertyzę”.Rada jest prosta: 


Przy zlecaniu pracy w domu czy na działce poprosić o wyznaczenie OPPW (optymalny punkt poboru wody-czyli studnię) np. na istniejącej czy nie działce jako pilne. Gdy odmówi – sprawa jasna bez względu na tłumaczenie. To hochsztapler. Polecam.

© 2014 Paweł Portalewski 93-322 Łódź, ul. Kurczaki 28 m 6